Zoom

AVENT toitmislutt Natural, 3k+, keskmise vooga, 2tk SCF043/27

SKU: 842299

Saadavus: Laos

Lühikirjeldus

BPA-vaba (ei sisalda bisfenool A) pehme ja keskmise vooluga rinnakujuline kroonlehekujuliste süvenditega silikoonlutt lutipudelist toidetavatele beebidele alates 3.elukuust ja vanematele. NB! Sobib ainult Philips AVENT Natural pudelitele.
5,95 € 2,98 € /tk

Lisainformatsioon

KaubamärkPhilips Avent
EAN8710103873969
HoiatusLutist toitmine võib võõrutada last rinnast. Lutipudelist toitmine võib muuta lapse suu kuju, rikkuda hambaid ja põhjustada keskkõrvapõletikku. Lutipudelist toitmine võib ohustada lapse tervist. Säilimisaeg 5 aastat. Tootmiskuupäev karbi põhjal. www.philips.ee
KasutusjuhendEnne kasutamist steriliseerida kas Avent sterilisaatoris või keeta 5 minutit. Ärge kastke lutti magusainesse. Vahetage lutti pärast 8-nädalast kasutamist. Kulunud või katkisi osi mitte kasutada. Toitmispudel pole mänguasi. Eemaldada kõik sildid enne lapse kätte andmist. Pärast kasutamise lõpptähtaega mitte kasutada. Kontrollige pudeli tihendusketast ja hoidke see lapsele kättesaamatus kohas. Testige lasteluti vastupidavust venitades lutti otsast. Lusikaga toitmine ja tassist jootmine on lapse tervisele ohutum kui lutipudelist jootmine.

Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test